Szkolenie KPP

Zastanawiałeś się może czasem, co byś zrobił w sytuacji w której stałbyś się świadkiem wypadku? Jak udzielić pomocy osobie w stanie nagłego zagrożenia życia?
Chcesz nauczyć się jak uratować komuś życie? Chcesz zostać ratownikiem? To bardzo dobrze się składa, że trafiłeś pod nasze skrzydła.
Zapisz się na nasze szkolenie i zostań ratownikiem kwalifikowanej pierwszej pomocy. To zaawansowane szkolenie dla pasjonatów pierwszej pomocy.W ciągu ponad sześćdziesięciu godzin intensywnego szkolenia nabędziesz wiedzę i umiejętności potrzebne ratownikowi KPP. Nauczysz się jak i dlaczego należy uciskać klatkę piersiową, dowiesz się jak ważny jest czas potrzebny do ratowania życia, nauczysz się używać sprzętu z którego na codzień korzystają w swoich akcjach zawodowi medycy. Czekają na Was również pozoracje akcji ratunkowych, w których będziecie brali udział w ramach zajęć praktycznych.

Nasze najbliższe szkolenie odbędzie się w Warszawie w dniach 16-20.08.2022 roku. Zajęcia będą odbywać się w systemie codziennym. Szkolenie zakończone jest egzaminem przed komisją z ramienia Wojewódzkiego Konsultanta ds. Medycyny Ratunkowej, po którym kursant uzyskuje tytuł Ratownika.
Koszt kursu wraz z egzaminem państwowym oraz wydaniem zaświadczenia wynosi 999 PLN

Zapisy na kurs przyjmujemy na adres mailowy: szkolenia@metromedica.pl
Zapraszamy i do zobaczenia

Scroll to Top